Medarbejdere

Her finder du en oversigt over medarbejderne i Kastanjebo og disses kontaktoplysninger.

Bostedsleder
Niels Rasmussen
2966 8182
n.rasmussen@randers.dk

Afdelingsleder
Alice Teut
4025 9044
alice.teut@randers.dk

Sekretær
Grete Kjær
8915 1772
grete.kjaer@randers.dk

Pædagog
Line Hammer
line.hammer@randers.dk

Pædagog
Anni Hougaard Rosenberg
anni.hougaard.rosenberg@randers.dk

Pædagog
Laila Sørensen
Laila.sorensen.hovejen@randers.dk

Pædagog
Malene Møller Andersen
malene.moller.andersen@randers.dk

Aktivitetsmedarbejder/omsorgsmedhjælper
Lillian Korreborg Bertelsen
lillian.korreborg.bertelsen@randers.dk

Omsorgsmedhjælper
Mogens Jensen
mogens.jensen@randers.dk

Omsorgsmedhjælper
Inger Simonsen
inger.simonsen@randers.dk

Omsorgsmedhjælper
Birgit Laursen
birgit.laursen@randers.dk

Omsorgsmedhjælper
Einar Larsen

Sygehjælper
Conni Lundø Møller
Conni.Moller@randers.dk

Hjemmehjælper
Lisbeth Sørensen

Social- og sundhedsassistent
Ditte Søjberg Hansen
ditte.sojberg.hansen@randers.dk

Social- og sundhedsassistent
Anja Frilund
anjafrilund2@randers.dk

Social- og sundhedsassistent
Sara Brejnholm Nielsen

Social- og sundhedshjælper
Tina Bork

Social- og sundhedshjælper
Fanny Thorsen

Social- og sundhedshjælper
Heidi Blaabjerg Drost Rasmussen

Social- og sundhedshjælper
Majbritt Børling Kristiansen

Husassistent
Pia Haahr Jensen

Nattevagt
Anette Bugge

Nattevagt
Anita Møhlenberg