Kontakt

Her finder du kontaktoplysninger til de forskellige afdelinger, som hører under Bostederne Randers Nord.

Bostedsleder (midlertidig vakant)
Runa Steenfeldt
Tlf.: 
E-mail: runa.steenfeldt@randers.dk

Afdelingsleder mestringsvejlederteamet
Thomas Borup
Tlf.: 29 16 18 59
E-mail: thomas.borup@randers.dk

Afdelingsleder på Marienborgvej
Lene Blak Soelberg
Tlf.: 23 99 77 76
E-mail: lene.blak.soelberg@randers.dk

Afdelingsleder på Bocenter Harridslev og Kastanjebo
Mette Mulvad Grøndahl
Tlf.: 
E-mail: mette.mulvad.grondahl@randers.dk

Bostedet Marienborgvej
Marienborgvej 15-17
8930 Randers NØ
Tlf.: 89 15 72 20

Bostedsleder (midlertidig vakant)
Runa Steenfeldt
Tlf.: 
E-mail: runa.steenfeldt@randers.dk

Afdelingsleder
Lene Blak Soelberg
Tlf.: 23 99 77 76
E-mail: lene.blak.soelberg@randers.dk

Administrativ medarbejder
Lena Husted Mikkelsen
Tlf.: 29 79 88 46/ 89 15 72 21
E-mail: lena.husted.mikkelsen@randers.dk

Køkkenleder
Janne Nielsen
Tlf.: 89 15 72 28

Marienborgvej Aktivitetscenter
Marienborgvej 15
8930 Randers NØ
Tlf.: 89 15 70 90
E-mail: ac.mbv@randers.dk

Bostedsleder (midlertidig vakant)
Runa Steenfeldt
Tlf.: 
E-mail: runa.steenfeldt@randers.dk

Afdelingsleder
Lene Blak Soelberg
Tlf.: 23 99 77 76
E-mail: lene.blak.soelberg@randers.dk

Administrativ medarbejder
Lena Husted Mikkelsen
Tlf.: 29 79 88 46/ 89 15 72 21
E-mail: lena.husted.mikkelsen@randers.dk

Bocenter Harridslev
Purager 1-3-5, Harridslev
8930 Randers NØ
Tlf.: 89 15 69 01
Fax: 87 77 08 09
E-mail: bch@randers.dk

Bostedsleder (midlertidig vakant)
Runa Steenfeldt
Tlf.: 
E-mail: runa.steenfeldt@randers.dk

Afdelingsleder
Mette Mulvad Grøndahl
Tlf.:  
E-mail: mette.mulvad.grondahl@randers.dk

Administrativ medarbejder
Lena Husted Mikkelsen
Tlf.: 29 79 88 46/ 87 77 08 00
E-mail: lena.husted.mikkelsen@randers.dk

Pedel
Michael Skipper
Tlf.: 87 77 08 08
E-mail: michael.anders.skipper@randers.dk

Køkkenleder
Berith Vestergaard
Tlf.: 87 77 08 04

Bofællesskab 1
Tlf.: 89 15 69 21
E-mail: bof1bch@randers.dk

Bofællesskab 2
Tlf. Afd. A: 89 15 69 23 - mobil: 30 53 50 02

Tlf. Afd. B: 89 15 69 22 - mobil: 30 53 34 51

E-mail: bof2bch@randers.dk

Kernen
Tlf.: 89 15 69 24 - mobil: 40 41 02 76

Tlf:: 89 15 69 25 - mobil: 91 17 04 92
E-mail: kernenbch@randers.dk

Bostedsleder (midlertidig vakant)
Runa Steenfeldt
Tlf.: 
E-mail: runa.steenfeldt@randers.dk

Afdelingsleder
Mette Mulvad Grøndahl
Tlf.: 
E-mail: mette.mulvad.grondahl@randers.dk

Administrativ medarbejder
Grete Kjær
Tlf.: 89 15 17 72
E-mail: grete.kjaer@randers.dk

Mestringsvejlederteam Handicap
Stenaltvej 1
8930 Randers NØ

Afdelingsleder
Thomas Borup
Tlf.: 29 16 18 59
E-mail: thomas.borup@randers.dk

Administrativ medarbejder
Grete Kjær
Tlf.: 89 15 17 72
E-mail: grete.kjaer@randers.dk

Formand
Hans Lykkegaard Larsen (Far til Rasmus, Bofællesskab 2, Harridslev)
E-mail: gydahans@gmail.com

Næstformand
Birgitte Petersen (Mor til Sidsel, Skelvangsvej 24)
E-mail: Birgitte.petersen@rn.dk

Arne Rousing (Far til Dorthe, Kernen, Harridslev)
E-mail: aurousing@primanet.dk

Flemming Bugge
E-mail: jfbugge@webspeed.dk

Bostedsleder (midlertidig vakant)
Runa Steenfeldt
E-mail: runa.steenfeldt@randers.dk